Neguš

Jaký máte názor na Clean Master Phone Boost? Chci ho použít v mobilu s Androidem( zasekávání,zpo­malování ap.)

Nemám s tímto programem žádné zkušenosti.
Doplňuji:
(Android,verse 4.1.1.)

Nejlepší odpověď
Adula.57

Měla jsem ho a vůbec nedoporučuji. Celý telefon zasekal ještě víc. Teď mám tenhle: https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.bazinga.cache­clean a jsem naprosto spokojená.

Další odpovědi
Bedy

Já bych obecně tyto zázračné aplikace moc nedoporučoval, protože většinou stejně nepomohou a naopak stav třeba i zhorší.

Spíš doporučuji průběžně zavírat nepoužívané aplikace, ať zbytečně neběží na pozadí.