annas

Jaký máte názor na citát, který vyslovil Charles Chaplin?

Žij podle svojí víry. Dělej to, co ti radí srdce…To, co chceš…Lidský život je divadelní představení, které se hraje bez předchozích zkoušek. Zpívej, směj se, tancuj, měj rád…a žij intenzivně každý okamžik tvého života…dříve, než spadne opona a hra skončí bez potlesku.

Odpovědi
hanulka11

To je moc krásný citát , člověk by měl svůj život opravdu prožít podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Žít,užít si a ne přežívat.

led

len dve slová:
Ži naplno
PS.
Nepremrhaj život

anonym

Je to takové rozvité Carpe diem,řekl to opravdu tak,jak by to mělo být.

poa.li

Ano, lehkost proplouvání a protančení času, který je nám vyměřen. Skvělé. Co nám v tom brání, že?

fofbal

Dobrý názor. Ovšem jeden by neměl zapomínat i na doby kde tolik tancovati nebude moci. jinými slovy, brát si na pomioc i rozum

vagra

Chaplin byl nejen výborný herec,ale i moudrý člověk,který věděl co říká.
Člověče,neztrácej zbůhdarma život.