Jaký máte názor na Bellasin?

Ahojky, přemyslim ze začnu užívat potravinovy doplnek BELLASIN. Zajímalo by mě, zda ma někdo nake zkušenosti s jeho uzivanim? Na stránkách bellasinu to strašně vychvaují ale to jejasné, že to ten výrobce se snaží vnutit a prodat. Ale třeba tady http://vitali­zio.cz/bellasin-40-100-tbl/ někdo píše že vybrala celé balení a nic. Někde jsem také četla že to má podobné složení jako pripavky pro sportovce a že to teoreticky může pomoct, ale jenom při sportu.
Chtěla bych prosím teda vedět, jestli to má cenu kupovat… vyhazovat semi penize nechce. Nejsem vyloženě tlustá, ale nějaké to kilčo navíc mám. Trošku sportuji, ale bohužel z časových důvodů víc nemohu. Děkujií Martina

Nejlepší odpověď
Hlada

Prakticky všechy potravinové doplňky jsou neškodné a neúčinné. Pokud by tomu tak nebylo, musely by být testovány a prodávány jako léky a to nejsou. Vzhledem k ceně, raklamě a balení nelze popřít placebo efekt. Zcela nesporný efekt je v příjmech výrobců. Jsem toho názoru, že zdravý člověk žádný umělý potravinový doplněk nepotřebuje. Vadný způsob života nelze chemií nahradit.