Esiskaa

Jaký máte názor na …

Jaký máte názor na simpsonovi ?

Nejlepší odpověď
bolak

V simpsnech jsou miliony narážek, hlavně na filmy, a někteří lidé, kteří neznají, to pak prostě nepochopí a celej ten seriál je míjí. Ale i já sám mám pocit, že mi takovejch 90% obsahu uniká :) Jsou tam věci v pozadí, který tam probliknou možná tak na vteřinu a ty jsou často vtipnější než to na co „je záběr“ :) Ale co mě štve ze všeho nejvíc je to, že mi simpsni kradou hlášky. Často tam zaslechnu něco co říkám já osobně už třeba 3 roky, co jsem osobně vymyslel, a pak to najednou řekne Houmr v nějakým dílu natočetým v roce 2013 a když to pak použiju mezi lidma, tak říkaj „nojó, to bylo v simpsnech“, to mě vždycky nasere že to nemá obdoby :))

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-babickam-a-dedeckum-nelibi-simpsonovi

Doplňuji:
Jen to dopíšu, kouknu na Simpsnovi 24×09 a na začátku dílu Homer říká Marge „jó mami, slíbilas to“ a Marge: "kolikrát ti mám říkat abys mi neříkal – mami – " :))

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-muze-chlap-svoji-manzelku-pred-detma-oslovovat-mamo-mamko-maminko-vzhledem-k-jeji-pozici-vuci-diteti

Další odpovědi
anonym

U nich nepřemýšlím, bavím se.

www

Nejedná se o zábavu pro mne, můj vkus je narosto jiný ☹
Co si o tom seriálu myslím, raději si nechám pro sebe 😁

MK44

Zlatej Ferda Mravenec …!

mosoj

Na přenosy z parlamentu jsem se bohužel nedíval .

led

Rovnaký s mojim psom. Keď zbadá, že idú Simpsonovci uteká s krikom vypnúť televízor

ladaadal

Když před lety začínali, tak se člověk zasmál, teď už je to jen trapárna. Jako Dallas nebo Růžovka. Když to rok neuvidím, nic se neděje.

zjentek

www: prosíím, řekni nám o tvém vkusu ☹

led

bolak, autorské právo vám nič nehovorí? Buďte ako Američania (tí žalujú každého za všetko napríklad firmu MacDonald za obezitu), žalujte ich, dokážte, že to ukradli od vás a utopíte sa v „balíku“… Možno… Preslávte český humor!

bolak

no to bych moch, ale těžko by se mi dokazovalo že to vodemě vopsali :) a už sem si vzpomněl co vlastně, několik let prosazuju jako jméno pro potomka Tyranosaurus Rex, pokud to bude kluk, a v jednom díle poslední série se simpsni setkali z cool rodinou, který měli syna a tomu říkali T-Rex :)) to mě dostalo..