Pella

Jaký máte názor na industrial?

Toto by mě velmi zajímalo, protože spoustu lidí si takovýto piercing hnusí, jednou jsem dokonce četla komentář „příště si necháš propíchnout bradavky a dáš do toho činku nebo madlo z koupelny“, takovéto prosím nepište a respektujte to, že se to někomu líbí.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nejdřív se zeptáš na názor, ale vzápětí poučuješ, jaké odpovědi nechceš číst. Co tedy chceš slyšet?

Další odpovědi
ivzez

Pello,
nediktuj lidem, jak ti (ne)mají odpovídat.
Jestli tě jejich názory nezajímají, nikdo tě
přece nenutí se jich ptát.

Opravdu si myslíš, že bychom měli respektovat,
že se někomu „líbí“ sebepoškozování?
Zamysli se nad tím → o nic jiného totiž nejde.

Kepler

Jestli přijmeš hodnocení skoro moderního dědka: pak je to trapná záležitost, protože mladí lidé už nevědí jak se ozvláštnit a být zajímavými. Příšerný zjev je hlavní, osobnost, intelekt a schopnosti zbytečné. Sorry.

Mc Merkurion

… tak co chceš? slyšet názor nebo jen chválit >>> v druhém případě to ale není dotaz …

zjentek

Tak teď nevím přesně, jaký typ pírsingu si pod tvou otázkou představuješ, ale pokud se ptáš na názor, tak mně by se u lidí třeba líbil počin, nechat si do sebe nastřelovat madla, jako takovou praktickou ozdobu- hodně by se ušetřilo za rakve, tudíž by šlo o ekologicky šetrnou ozdobu. Sorry jako.

marci1

Není mi už -náct-, beru, že se to mladším lidem líbí, ale mě ne. 🙂

Klaproth

Nelíbí. Prosím respektuj můj názor.

JájsemRaibek

Názor? Jsi holka nebo indián? :D

cochee

Nemám žádný názor industrial. Mám názory subjektivní a správné a nesprávné, ale žádný z mých názorů se nedá nazvat industrial.

briketka10

Industrial je hudební styl využívající industriálně znějících nástrojů a zvuků.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=w_kMHmXa8uY

100 Greatest Industrial Music Artists:

https://digital­dreamdoor.com/pa­ges/best_artis­ts-industrial.html

https://www.mix­cloud.com/Roo­kas/the-natural-order-june-5-2013-industrial-music-for-industrial-people/

Obrázky na Googlu:
https://www.go­ogle.cz/search?q=in­dustrial&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ved=­0ahUKEwjZq-m4tfPTAhVNJlAK­HWcQBzIQ_AUIBig­B&biw=1012&bih=461#tbm=is­ch&q=industri­al+music&imgrc=Kyv­gTfkQopuR7M:&spf=1­494903508711

dubraro

Pro mne industrial znamená asi něco úplně jiného. Třeba Dolní oblast Vítkovice.

Jo, a hřebíky se nastřelují do pneumatik nebo do zdí, ne do lidí.