mosoj

Jaký máte názor?

Vyskytují se zde různé odpovědi. Řada odpovědí tazateli vyřeší nebo také nevyřeší nějaký problém. Viděli by jste také rádi zpětnou vazbu a tazatel by do diskuse napsal jestli mu to pomohlo nebo ne. Myslím, že by tento server na tom jenom získal co do kvality.

Nejlepší odpověď
dudu

Již jsem zde jednou zmínil, že při nedávné anketě od správce sítě navrhuji jednak zrušit palce dolů, automatické udělení bodu jen za odpověď a naproti tomu takové řešení, aby autor smysluplné odpovědi při udělení bodu dostal informaci, od koho ten paleček nahoru vlastně obdržel. Verbální poděkování od tazatele a informaci o prospěšnosti rady lze pak řešit přes schránku „diskuse“.

Všechno jde, jen malé děti nechodí, ale tyto stránky jsou přece určeny pro otázky a odpovědi a k dalšímu pokecu byla vyhrazena právě diskuse.

Další odpovědi
Marky71

Občas by člověk rád věděl, jestli jeho odpověď tazateli pomohla.

panenka

Je to dobrý nápad akorát si myslím že to může tazatel napsat rovnou pod jeho otázku a nemusí do diskuze.

Blecha

Myslím že by to bylo dobré, někdy odpovídají úplně něco jiného než chcete ( třeba něco co je pro ně vtipné) ale když opravdu potřebujete znát odpověď tak to celkem nas*re …

Nave

tak si myslim,muj nazor je takový,že každý člověk napíše co ví,nebo ze své zkušenosti atd.
tady na těchto strankách jsem se dozvěděla,dočetla spoustu věcí které jsem nevěděla nebo nemohla nikde najít.
a je dobré a jinak děkuji když někdo napíše svuj názor,poradí.
každý člověk má znalosti-přehled v něčem jiném.

led

mne táto stránka pomohla a dúfam, že i ja som pomohla druhým

standa

Nejsem si jist zda by na „tom“ získal tento server, který je podle mého názoru založen primárně jen pro položení dotazu a následném uvedení odpovědí…

Na druhou stranu každý rozumný obsah (i v rámci vedlejšího produktu, kterým je „Diskuze k otázkám“) může server jako takový zkvalitnit…, to máte asi pravdu.

Co vím bezpečně je skutečnost, že mně by určitě pomohla zpětná vazba /viz vaše sice ostřejší, ale jistě dobře míněná připomínka k mé nepřesné ´daňové´ odpovědi 🙂 /

Jak jsem už kdysi psal, odkaz na tuto novou funkci „Diskuze k otázkám“, je docela málo viditelný… Vysvětlení mám takové, že provozovatel tohoto webu nemá zas tak velký zájem na tuto funkcionalitu nějak zásadně upozorňovat.

Uvidíme zda se v této oblasti nějak ledy nepohnou. Do té doby je naivní se domnívat, že uživatelé budou „Diskuzi“ nějak houfně používat…

Určitě je to ale dobrý nápad, který bych doplnil i o další ´vychytávky´, které bych ocenil, jako např. možnost JEDNODUCHÉHO náhledu mých odpovědí, na které bylo nějak reagováno…, nevím jak vy, ale já věnuji dost času zpětným brouzdání po ´svých´ odpovědích.

anonym

Domnívám se,že sem by to šlo.