Jaký máte názor

Co myslíte-na tvrzení:„Ono nestačí,abychom byli
šťastni,je ještě třeba,aby jiní byli nešťastni“
něco je?

Nejlepší odpověď
anonym

Co tim autor chtel rici?Take to muze byt prereknuti,slov­ni ulet.

Další odpovědi
GangstaHelper

Je to tak: Jakmile se mají všichni stejně, tak už si nepřipadáte lepší.

Dle podobného principu platí: Pokud se někomu podaří, že se mu dobře vede pořád, pak už to přestane vnímat, a dostane z toho i deprese.

Proto se to skoro nikomu nepodaří, v životě se vždy střídá dobřé a špatné období.