Jaký máte názor

USA-tvor prý tisíckrát viděný,jsou i nějaké fo
tografie,jako vždy ale neostré:SASQU­ATCH,neboli
Bigfoot(Velká noha).
Je jeho existence pravděpodobněj­ší,než existence Yettiho,nebo dokonce Lochnesky?
Tou L. nemyslím pouť. atrakci,tu jsem,věřte mi, opravdu sám viděl!!Je i slyšet.

Nejlepší odpověď
nicasca

…občas dochází k prolínání dimenzí souběžně s přenosem „tvorů“,nebo virů,určité „druhy života“ mají tu schopnost prolínání vnímat,tím se dá vysvětlit mutace virů,či sledování pohyblivého,pro nás neviditelného cíle kočkou,

Další odpovědi
mojitek

Mozne to je,nevidel bych to jako neco nerealneho.Casto se stava,ze se nekde objevi druh-lidem uplne neznamy,nebo „davno vyhynuly“.Nejde jen o Sasquatch…

afro.minerva

Tak se vydejte do končin, kde se údajně danné potvory pohybují. Pokud vás nesežerou, tak se možná dozvíte, jestli něco takového existuje.......Já bych ale odhadovala, že vás tam tak maximálně zbaští medvěd.....:-DDDDDDDDDDD

Fly

Myslím si, že ty tři věci jsou stejně pravděpodobné. Nevím, ale názory, že třeba Yetti nikdy neexistoval a je to hloupý výmysl jsou primitivní. Možná že nikdo nedokázal existenci těchto tvorů, to souhlasím, ale nikdo ji ani NEVYVRÁTIL.