Zeptálek

Jaký máte názor na tuto školu?

http://www.soscl-ruzyne.cz/

Nejlepší odpověď
annas

Vím jen to, co jsem si přečetla. Můj názor není pro vás rozhodující. Musíte si vybrat sám, uvědomit si, zda vás bude zaměstnání bavit, zda chcete pokračovat na vysoké škole.

První obor – práce s lidmi na letišt, může být zajímavá, někdy i únavná v případě nějakého nedostatku, která je třeba řešit. Důležité je umět jednat s lidmi.

Další dva obory jsou odborné, záleží na tom, zda jste technický typ, zda by vás práce uspokojila

Proč se neporadíte s rodiči? Ti vás přece znají nejlépe a můžete spilečně výběr školy konzultovat. .

Další odpovědi
Drap

Názor mám kladný.

Lamalam

Žádný. Neznám tu školu ani žádného absolventa. Udělat si názor na školu pouze podle informací na internetu nelze.

ivzez

Umí-li člověk „číst mezi řádky“, lze si základní
představu o škole udělat i z jejího webu.

Neznám školu, pedagogy, kteří na ní učí, ani absolventy, ale podle
informací z webu na mne působí dobře. Zdaleka ne každá škola
má na svém webu k dispozici tolik informací (nejen) k vyučovaným
předmětům, maturitám, výroční zprávy, … [Jen mne překvapilo,
kolik tam učí žen → u školy s tímto zaměřením bych v učitelském
sboru čekala více mužů.]
_____

Jestli o škole uvažuješ, doporučuji navštívit jeden nebo oba návštěvní
dny (6. XII. a 17. I. od 15 do 18 hodin, promluvit si s vyučujícími a žáky
školy a teprve pak se rozhodnout.

orwell

Také tuto školu neznám, ale z toho, co jsem se dozvěděl zde na síti usuzuji, že se jedná o zajímavý i perspektivní obor. Kdybych se v současné době rozhodoval já, asi bych do toho šel. Samozřejmě bych využil dne otevřených dveří a sháněl zde podrobnější informace. Pro mě rozhodně zajímavé.

Emefej

Bohužel, neznám jí. Takže bez názoru.