led

Ještě víc obří (více než sto milionů korun českých)

Môj najväčší majetok je život mojej rodiny a môj a to si cením viac, než vaše finančné delenie majetku.

dodatok:
Cítim sa bohatá, aj keď nevlastním auto, polia, továrne, ľudí, ale mám to, čo mnohým chýba, vlastný rozum, schopnosť rozmýšľať a ľudský cit.

Další odpovědi
Drap

Velmi malý (do 1 milionu korun českých)

Nějaký majetek a nějaké nemovitosti sice vlastním, ale je to důvěrná informace a nikomu po tom nic neni. Nevidím jediný důvod, proč bych měl na netu uvádět výši svého majetku a už vůbec by mně nenapadlo se na to někoho ptát.
V anketě schází jiná možnost.

Johnnisek

Malý (1 až pět milionů)

Vzhledem k tomu, že můj otec vlastní 30% akcií firmy v současné hodnotě asi 1200000Kč

marci1

Velmi malý (do 1 milionu korun českých)

Momentálně 26,– Kč. 🙂

ivzez

Ještě víc obří (více než sto milionů korun českých)

Já to mám stejně jako Led:
To nejcennější, co mám, není žádný majetek,
ale zdraví a spokojenost mých blízkých.

Elli1706

Velmi malý (do 1 milionu korun českých)

Ušel ventil

Velmi malý (do 1 milionu korun českých)

To ti tady každý napíše jak velký má majetek, a ještě se zeptej jakým způsobem majetek nabyl. A protože mám velmi malý majetek, tak musím prodat auto za 7 milionů – https://www.y­outube.com/wat­ch?v=IZ2Pw1Zi46s

Viki12

Velmi malý (do 1 milionu korun českých)

orestez

Ještě víc obří (více než sto milionů korun českých)

mám hezké vzpomínky, papričky a rovné listy v knihách. Je to vlastně víc. než pouhé zdraví, které otročí lidi k tomu, aby ještě více pracovali nebo prodali víc lodí s koka. Zdraví blízkých nebo vzdálených … co je bližší? Dobrá nálada při dobrém pivečku, nebo otcovy zaoceánské lodě a těžiště surovin v Alžíru? Povedený prd a slabý průvan. Štěstí, že to na silnicích schytal někdo jiný. Jestli mám skleněnou kuličku kterou bych nikdy neprodal, tak jakou má hodnotu? Jakou?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-tady-nekdo-odpovida-na-neco-jineho-nez-se-ptal-tazatel

independent

Tak sorry jako, to je tajné