Pájo

Jaký máte letos vánoční stromek? Smrček, jedli, borovici?

Nejlepší odpověď
aramah

Borovici letos poprvé jinak vždy smrk.

Další odpovědi
dudu

Každoročně kupujeme borovičku, stojan umožňuje stromek zavlažovat a odstrojujeme ho podle tradice až po Hromnicích.

Drap

jedličku

venkovan

Chtěl jsem jesenický modřín. Jenže všude jen dánská jedle, i když ve skutečnosti je to jedle kavkazká, ale prodejci neumí přeložit latinský název (abies normandia), tak nás oblbují protože tuto jedli dováží z Danska).
Takže letos stromek z PET lahví

jendahun

Nemám děti,nepotřebuji stromek.Nemusím plundrovat přírodu ještě i o Vánocích.Bráchu jsem letos přemluvil na umělý z Polska a strašně si to pochvaluje- i děti.
Jesenický modřín? To je jako sranda?
Je fakt,že nic tak pěkně nevoní,jako jedle,ale té škody…