DusanOrlik

Jaký máte e-mail?

Odpovědi
dudu

@seznam

Jahoda

@seznam

Ještě chybí „@volny.cz“. Tam jsem ho měla též, ale jelikož jsem ho vůbec nepoužívala, smazala jsem si ho.

flodur

@seznam

Terryle

jinný

Mám nebo měla jsem schránku na všech uvedenejch, něco mě štvalo víc, něco míň a nakonec jsem po dlouhým hledání zakotvila na Yahoo s nádhernou příponou YMAIL.COM (kterou nikdo nechápe, co to je a neustále musím opakovat, že NE, není to GMAIL) a je super.

glass

G-mail

ReHu

@seznam

Radak

@seznam

Mám dva, ještě @atlas z dřívějších dob. Zlobil mě, ale mí někteří přátelé znají ten, tak ho zatím neruším.

Neguš

@seznam

a také tiscali

iceT

@seznam

GM

@seznam

Mousinek

@seznam