Avatar uživatele
huxa

Jaký máte důvod k tomu, že kouříte, pijete či fetujete?

Určitě každý z vás alespoň jednou ochutnal alkohol,cigaretu nebo nějakou drogu, proč jste to udělali nebo proč to děláte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, anonym, Kamionacka09 před 4110 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Večer až přijdu z práce,tak si dám nějaké to vínko a k tomu mně chutná cigareta – mám to spojené s pocitem pohody, relaxu a uvolnění se.
Doplňuji:
V zimě si dám raději panáka whisky,slivovice nebo rumu – třeba do čaje.Protože pít se má pravidelně – viz názor odborníka –

https://docs.go­ogle.com/file/d/0B-hNObXMVmitODJmMzI0MzY­tOWI3ZS00MTYx­LTgyOGQtOWFlYT­k3NzFhZmRh/edit?hl=cs­...dneska&pli=1

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Kdo chce -důvod si vždy najde …občas zhřeším nějakou sklenkou dobrého vínka nebo panáčkem léčivé slivovice – ale fakt jen občas
jinak nic dalšího.....žádné léky, fet ,cigára …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

z jmenovaných neřestí jenom piju, a to ještě s mírou. Proč? Jednak mi to chutná, jednak je to v rozumné míře zdraví prospěšné (pivo na trávení po obědě, víno na vitamíny a na usnutí, občasný panák na zahřátí, když nic jiného nezabírá, nebo na plynatost) a jednak podobně jako u Hanny mi to navozuje pocit uvolnění a pohody.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Léky jsou také drogy, ty beru proto, že nejsem nejmladší a nějaké ty neduhy jsem si už stihla zajistit. Alkohol piji zřídka a když, tak jedině to, co mi chutná – koktejly nebo „lepidla“.
Nekouřím a drogy v tom smyslu, jak jsi uvedl, také k životu nepotřebuji.
Všechny tyhle závislosti beru jako souvislost s potřebou něco si dokázat, cítit se lépe apod. Berličky. Jsou to záležitosti pro slabochy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Tipnu si nízké sebevědomí a neschopnost řešit problémy..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nemám ráda jakoukoli závislost, ráda o sobě rozhoduji sama a nenechávám se ničím z toho, co jsi vyjmenoval ovládat. Cigaretu a ani „fet“ jsem nikdy(!) nezkusila a nemám k tomu důvod. Alkohol jsem kdysi ochutnala (kvalitní víno a nějaký značkový destilát), ale jelikož připíjením si na cizí zdraví si nehodlám ničit své vlastní a hlavně mi děsně vadí ten účinek, který alkohol má (nesnáším otupělé smysly), tak mě nenapadl jediný rozumný důvod, proč v popíjení pokračovat. Umělé stimulanty nepotřebuji, žít bez nich je daleko zábavnější. Ale je fakt, že míchané (hlavně hořké) koktejly a víno mám ráda – existuje tolik dealko možností, že si můžu dopřát všeho po libosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek