terka66

Jaký mám napsat důvod na odvolání proti nepřijetí na VŠ, když jsem měla z přijímaček 0 bodů?

Odpovědi
devi344

prostě přijmi prohru

zzzzz

Tam nejde o důvod, napiš, že si neměla svůj den a byla si nervózní.
Pokud bude volné místo, přijmou tě i s nulou, jde o dotace, takže prázdné místo si málo která škola nechá.

klob1

Jestli jsi měla třeba spíš nějaké body nasbírat? A proto tě nepříjmuly? Stejný důvod, který oni uvedli a napsat, proč ten jejich důvod je špatný.

Pepa25

Proč jsi měla 0 bodů? Pokud je to nějaký objektivní důvod, tak by se (teoreticky) dal použít v odvolání … Prakticky to vidím nereálně.

Jantar2

S nulou Tě asi nepříjmou i kdyby jsi měl sebelepší důvod…

klumprt

Nějak bych je zkusil přesvědčit, o jak výjimečný vědecký talent ta škola s tvým nepřijetím přijde. A slíbil bych, že namouduši všechno doženu 🙂