mosoj

Jaký mají zaměstnavatelé důvod zaměstnávat důchodce ?

Stále se přetřásá , že důchodci pracují, ale hlavní slovo mají přeci zaměstnavatelé.

Nejlepší odpověď
Terryle

A zaměstnavatel je nemusí zaučovat jako ty nové, mladé zaměstnance. Jsou zkušení, ověření a nemyslí si, že sežrali všecku moudrost světa – na rozdíl od mnohých mladých.

Další odpovědi
BEAES

Nemusí odvádět zdravotní a sociální, důchodci se spokojí s menším platem a prý jsou pracovitější než mladí.

zdeny

Na druhou stranu je to také tak že dnešní někteří ,,mladí" o práci nestojí ☹ !!!