Lurius

Jaký mají dnešní dívky vztah ke květinám?

Nějak tomu kouzlu květin nerozumím, potěší dívku i hezká květina od někoho, koho právě poznala?

Nejlepší odpověď
Klaproth

To netuším, své dívce jsem já hovado dal kytku naposedy asi před deseti lety. Hned se do mě pustila s tím, že jsem určitě něco provedl, jinak bych jí přece kytku jen tak nepřinesl.

Další odpovědi
Drap

Nejen že potěší, ale patří to i k slušnému vychování, i když dnes se to už zase tolik nenosí.

marci1

Květina je klíčem k srdci ženy. ♥
Ivo Šmoldas tvrdí: „Jistá Američanka vědecky vyzkoumala, že nejšťastněji se člověk cítí, je-li obklopen květinami, a že díky blízkosti květin dokonce zatouží i po intenzivnějším kontaktu s rodinou. Z čehož zákonitě plyne, že největší štěstí každý z nás pocítí na vlastním pohřbu.“ 🙂

zjentek

  1. Na květiny bacha! Kytka od někoho, koho právě poznala, může rozbít a dlouholetej vztah!
  2. Definuj dnešní dívky. Moje Fanynka má kytky celkem ráda.

yuko

Květina vždy potěší.