Miroslavst

Jaký má význam nápis na krabičce?

Na krabičce cigaret je uvedený vždy nějaký text. Jaký to má význam?
Např. zde:
http://superstar­shop.cz/cover­s/koureni_muze_za­bijet.jpg

Nejlepší odpověď
kropitko

Varovné nápisy na krabičkách cigaret asi většina kuřáků při kupování krabičky nebo při vytahování cigaret z ní vůbec nevnímá a ani jim nevadí (snad kromě několika jedinců, kteří nelibě nesou, když tyto nápisy časem tak nabobtnaly, že zabírají skoro polovinu obalu a narušují tak u mnohých značek jejich léty zaběhnutý vizuální styl).

Další názory v odkaze,,jen ukázkou

Mně osobně varovné nápisy na krabičkách cigaret nic neříkají.
Mně osobně ty velké nápisy vůbec neděsí, naprosto je ignoruju, rotuje jich tak kolem osmi, více ne.
Chlapci,ten nápis Určeno pro dospělé není nařízení ministerstva zdravotnictví,ale naopak marketingový tah výrobců cigaret pro získávání nových spotřebitelů mezi nedospělce…at­d,,stačí si to jen zadat do vyhledavače.

Zdroj: http://search­.seznam.cz/?sou­rceid=szn-HP&thru=&q=n%­C3%A1pisy+na+kra­bi%C4%8Dk%C3%A1ch+ci­garet&mod=f

Další odpovědi
ten který je

Některým to šimrá v krku a mají z toho kašel.

panenka

Miro Miro že ty už se těšíš na Středu 🙂

mojitek

Teda já osobně proti kuřačkám fakt nic nemám,hlavně nic proti těm co …šlukujou 😉

aramah

No jo, prej taky způsobuje rakovinu :D

Jahoda

Mě to zatím ještě nezabilo :DDDD

anonym

já našla toto tak nevím jestli jo nebo ne
http://www.ka­fe.cz/zensky-svet/erotika-sex/jaka-jsou-rizika-oralniho-sexu-5830.aspx

vecernice

Pro mě to význam nemá žádný,ale zajímalo by mě Mirku co to kouříš,protože sem tento odstrašující nápis ještě nedorazil.Že by nějaká nová značka???

flodur

http://www.ku­rakovaplice.cz/kou­reni_cigaret/i­mages/stories/kra­bicky_od_ciga­ret_napisy/kou­reni_muze_ome­zovat_krevni_o­beh_a_zpusobu­je_impotenci_3­.jpg

AnnieCuoco

" Pro více informací o rakovině plic pokračujte v kouření. "

fofbal

Dá se říci v tomto případě- alibistický ze strany státu , který sice varuje ale ty peníze jsou přínosem. A od zdravotních institucí- výstražný pro neúměrné uživatele s jistými kombinacemi pro následné účinky. Jinými slova vlk se nažere a koza zůstane celá a společnost pro to něco udělala.

dagry

Re burák: tam už chybí jen moribundus 🙂