Kryšpín

Jaký má účel opis kodu na motoru při STK?

Kolega byl v pondělí na STK nesplnil prohlídku technik nenašel kod motoru. Tak jsem hledal po okolí v Německu, Rakousku na Slovensku ani Polsku taková vymoženost není zavedena je to další návrh z dílny ANO bude líp.

Odpovědi
Drap

Kod motoru je jeho identifikace. Netuším, co to má společného s ANO?

Ušel ventil

Už to mírní -
Novela silničního zákona platí od začátku října a již příští týden dozná první korekci. Týká se povinné kontroly typu motoru, kde se podmínky v určitých případech zmírní.

Více na https://www.e15­.cz/byznys/do­prava-a-logistika/minis­terstvo-mirni-prisna-pravidla-pro-stk-platila-jen-nekolik-tydnu-1352501?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu

Arne1

Přiznám se, že vůbec netuším kde má mojo autíčko kod motoru. Vím jen kde najdu kod karoserie (VIN).

Dochy

kapitáne: Jde o známý problém současného zákona a zrovna v tomto týdnu jsem viděl článek o tom, že zrovna v tomto bodě se má zákon zmírňovat, protože jsou vozy kdy výrobní číslo motoru zkrátka dostupné není.

Kryšpín

Kapitáne již je to dočasně odvoláno, k některému kodu se nelze dostat bez demontáže plechů a uměl hmot

Kryšpín

Na STK technik pravil, vyšlo to z Ministerstva dopravy, kterou vede ministr Dan Ťok za hnutí ANO