Tombik

Jaký má tento anděl význam?

Poraďte, moje kamarádka by si rád nachala udělat takovéto tetování ( http://www.mo­jetetovani.cz/da­ta/andel9.jpg ),ale rádi bychom zjistili, co to je (anděl dobra/zkázy, lásky…). Díky

EDIT: Našli jsme ho zde http://www.mo­jetetovani.cz/vzo­ry/andele

Nejlepší odpověď
jennysh

Anděl smutku ? vážně to tak vypadá . Nedělám si legraci.

Další odpovědi
aloevera5

Také bych řekla anděl bolesti, deprese a smutku.

Janča169

Já bych řekla bud ten anděl smutku,bolesti nebo neaky dabel.

Outcast

No zase tak hrozné to být nemusí. Dneska si jen tak pro zábavu lidé kreslí anděly ať jsou jací jsou a podobné depresivní emařské náměty se proslavily. Prakticky to může být docela milý týpek, jenž si chtěl na chvíli odpočinout,nebo usnul když chtěl vzlétnout… 😁
Ale vážně, pokud jí tak záleží na tom co chtěl autor vyjádřit,nepře­mýšlela o jiném obrázku? Mimochodem ten anděl se mi zdá jako fešné tetování…

Pecka

No mislím že asi toho smutku.

Danča84

tak jsem googlila a klikala, až jsem se dobrala k přesně stejnému obrázku s názvem „Ďábel“