Frogman

Jaký má smysl, že řidiči ve Výměně manželek jezdí jinou trasou?

Na začátku je vždy ukázána animace, kudy každé auto jede. Proč se takhle jakoby objíždí? Vždyť by se stejně v té rychlosti nestihli zahléhnout v tom druhém autě. Nehledě na to, že by někde jeli ve víceproudé komunikaci.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Jak píšeš, je to jen animace. Ty ve skutečnosti víš kud jedou?
Podívej se na své město a určitě budeš vědět, že se do něj dá vjet mnoha způsoby bez velkého objíždění.

Další odpovědi
independent

Kdyby jeli podle té animace tak by museli letět.

Drap

Tak jsou zkrátka nastavena pravidla, aby se ani auta nemohla potkat. Tak nastavil tvůrce tohoto pořadu a určil jistá pravidla. Co ho k tomu přesně vedlo by ti mohl odpovědět pouze on!

lota

Taky mě napadla tahle otázka, vysvětlila jsem si ji tak, že animace je animace a ve skutečnosti to může být úplně jinak.