rena 1

Jaky ma smysl prazske jaro 2010??

prosim o zaslani vypisu co to znamena a jaky ma smysl prazske jaro 2010 predem dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
annas

Letos uplynulo už 65 let od prvního mezinárodního hudebního festivalu Pražské jaro. Mezinárodní hudební festival Pražské jaro je pravidelnou přehlídkou vynikajících světových umělců, symfonických orchestrů a komorních těles. Koná se každoročně v Praze od 12. května (výročí úmrtí Bedřicha Smetany) do 4. června. Je od svého počátku reprezentativní přehlídkou světové hudební kultury a jejích nejnovějších trendů.

Další odpovědi
kupkina

o vyznamu prazskeho jara 2010 muzeme dlouze diskutovat, kazdopadne z meteorologickeho hlediska zadna slava