škubánek

Jaký má Francie přístup k moři?

Odpovědi
arygnoc

Ako aj iné prímorské krajiny – z brehu.
Záleží, či máte na mysli kontinentálne Francúzsko alebo Francúzsko aj s pridruženými územiami.
Opäť nepresná otázka s mnohými možnosťami správnych odpovedí.

Conchus

Víš, že existují mapy? Podívej se do nich.

annas

Arygnoci, navíc DÚ l, blíží se konec 2. pololetí. Škubánek se spoléhá na to, že jí odpověď někdo jiný vyhledá. Neuvědomuje si, že jde o medvědí služby. Kdyby šlo o náročnější dotazy, které nejde snadno vyhledat, budiž, ale všechno se dá snadno vyhledat.

arygnoc

súhlasím.
preto je odpoveď taká, aká je.
ale i preto, lebo otázka je fakt obšírna a hľadať (najmä u tých zámorských území) za niekoho iného sa mi nechce, hoci viem, aké vody obmývajú kontinentálne Francúzsko (a možno by som dal dokopy i tie zámorské územia).

annas

Uvažovala jsem stejně, ale kdyby napsala našla jsem to a to, je to správně?
Škubánek se zde řešil v prvním pololetí – několik otázek, zda ji pomáhat vyhledávat, nebo nikoliv. Většina byla proti. Toto je třeba těžší otázka (pokud nemyslí jen vlastní Francii). Ale vložila otázku, které fr. město se nazývá městem módy. Kdyby zadala do Google, měla odpověď hned.