Marsyas

Jaký má dosah BT v ideálních podmínkách?

Resp., projde m přes zeď a pak ještě 15 metrů na zahradu?

Nejlepší odpověď
mosoj

Záleží jak je silný vysílač a citlivý přijimač. Notebook to co píšete obyčejně zvládá.
Holt si dáte router někam na příhodnější místo z hlediska místa potřebného pro příjem. Nutno vyzkoušet.

Omlouvám se, přehlédl jsem BT a odpovídal na WiFI. Ještě jednou se omlouvám.

Další odpovědi
anonym

obvyklý Class 2 Bluetooth ma dosah priblizne do 10 metru, … takze 15 metru a jeste pres zed uz podle mne nezvladne, a pokud snad ano bude prenos plny chyb a tedy jeste pomalejsi nez jak pomale bluetooth bezne byva.

… jina a lepsi situace by byla s WIFI.