Tázač

Jaký longboard vybrat jako začátečník???

Čau lidi, před nedávnem jsem se rozhodl, že bych se chtěl naučit jezdit na longu a nevím, který by pro mě byl nejvhodnější. Na prkně jsem nikdy nestál a navíc jsem trochu objemnější. Potřeboval bych longboard do 120 kg a aby nebyl moc drahej. Nechci za něj dávat zbytečný tisíce, když mě to pak třeba nebude bavit. Mohl by mi někdo pomoct??? Díky

Odpovědi
ReHu

Mrkni sem.

http://www.honzovy-longboardy.cz/con­tent/15-jak-vybrat-longboard

Určitě budou i jiné stránky s radami, jak vybrat.