HonzikPernik

Jaký lék na nachlazení a bolest v krku je lepší Septofort anebo Vicks Symptomed nápoj?

Doplňuji:
Kozu nemám doma ♀♀♀♀♀♀♀♀♀♀♀♀♀

Nejlepší odpověď
quentos

na bolest v krku je nejlepší obklad z cibule http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-na-anginu
Doplňuji:
na nachlazení? Podle posledních výzkumů – pivo! http://newsfe­ed.time.com/2012/12­/10/got-a-cold-have-a-beer/

Další odpovědi
Krakis

…nebo ženský stehna.Osobně používám rčení ,, vypotit se na cizím těle '' (pohlaví už si vyber sám) Ale jinak-neužívám chemii,ale to co nám dává příroda.Tak například na hrubo nastrouhat zázvor,zalít horkou vodou,nechat louhovat alespoň čtvrt hodiny,osladit medem a vymačkat celý citron.Pít co ,,zobák snese''.Jinak je zdraví vše,co pálí-česnek ,cibule,křen,pa­pričky…
Doplňuji:
Když nemáš kozy,stačí manželka nebo milenka… 🙂

mosoj

Kozí obklady.

Xantyp

Vodka

marci1

Septofort ve spreji na bolest v krku a nápoj Coldrex na nachlazení. Krk zabalit a zalehnout do postele.

janule_s

S nachlazením a kašlem bojuju často. Na suchý kašel mi zabere Levopront, jinak zázvorový čaj a klid