smoulinkaq

jaky lek je nejlepši na slabe srdce?

Nejlepší odpověď
Drap

Pro každého může být jiný. Jaký konkrétně může určit jen lékař.

Další odpovědi
anonym

Tak jako „slabé srdce“ může znamenat několik různých diagnóz, tak ani není možné takto ´na dálku´ určit „nejlepší lék“.
Najdi dobrého lékaře a plň jeho pokyny a užívej jím doporučené léky – ´samodomo´ léčení není u závažných chorob bezpečné pro život!

Awe

Pro chlapy určitě viagra

Frankfr.

Dle mé kardioložky je výborný PROCARD, obsahující koenzym Q10. Výborný posilující přirozený " medikament " jsou meruňky, banány a kupodivu brambory.