renatasvetni

Jaky ledvinovy pas na prevenci pred nachlazeni ledvin?

Mate zkusenosti s ledvinovym pasem z ovciho rouna? Premyslim o tomto http://www.ovec­karna.cz/elas­ticky-ledvinovy-pas.html. Opravdu zahriva a chrani ledviny ucinne? Dost trpim na ledviny. Diky za odpovedi

Nejlepší odpověď
gecco

Já mám neoprenovy – a nemůžu si jej vynachvalit…
Jo, funguje i jako prevence proti nachlazení ledvin, ale hlavně chrání pater a pánev…

Další odpovědi
Drap

Ano. Ledviňák z ovčího rouna funguje. Nejlepší ledvinový pás je ovšem z kůže kočky. Kočka má dutý chlup a ten velmi dobře a příjemně zahřívá. Bohužel, dnes už se asi dost obtížně bude shánět.

anonym

„králíka“

lota

Nevím jaký, ale ovčí by mohl být příjemný.