Avatar uživatele
Moniccc

Jaký lak na nehtech se vám nejvíce líbí?

Vím, hloupá otázka, ale zajímalo by mě, která barva laku muže přitahuje, která se líbí mužům a naopak kterou mají rády ženy a o kterých si myslím, že jsou sexy :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4389 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Mě se líbí nejvíce žádný

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Hlavně musí být pěkné ruce , pěkně upravené nehty a pak taky barva laku ladit s oblečením .
Já bych to tak jednoznačně neviděla.abych mohla říct..... ano líbí se mi rudá …prosím ,ale na každém ne .

Sama používám laky s perletí , pokaždé jiný i podle nálady a oblečení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Zásadně rudá s výrazným leskem nebo francouzská manikúra s bezbarvým lakem. Nejčastěji ale používám „bělící“ lak, který umí jedním nátěrem odstranit případné barevné nerovnosti a vybělí konečky nehtů. Taková Francie jedním tahem. Občas používám velmi nenápadné tělové, ale hodně lesklé odstíny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

naprostý souhlas s Drapem, nejlepší je přirozenost, a tudíž žádnej. Když už máte pocit, že ho mít musíte (kvůli lámavosti nebo podobně), tak se myslím prodává i bezbarvej…
Kdybych si jó měl vybrat barvu, blondýnkám sekne tmavě modrá. Potvrzuje se tím komplementární kontrast ve výtvarných teoriích…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Střídám 2 odstíny z Avonu – Mambo,Coral reef – zářivá červená /ne perleť/ a Viva pink. Ty fakt miluju,i chlapi říkají,že jsou sexy /ty barvy/.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

žádný nebo bezbarvý a mužům je to myslím zcela jedno 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kristýnary

Důležité je, aby se barva laku líbila hlavně tobě. Mně se třeba nejvíc líbí světlé barvy, nic křiklavého, jen decentní odstíny růžové, fialové a tak. Laky na nehty si objednávám z https://www.raj­nehtu.cz/laky-na-nehty/ , kde mají velký výběr různých odstínů, takže mám stále z čeho vybírat.

před 1454 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek