hanulka11

A o co ti jde, já myslela ,že v čaji jde hlavně o chuť ?Čaj si člověk musí vychutnat, měla bys znát co ta dotyčná osoba preferuje – jaké chutě.Když květy spaříš stejně je to mokrá hrouda takže to není žádná krása.A jestli ti nejde o chuť, tak bych ho čaj nekupovala .

Mně osobně kvetoucí čaje nechutnají – tím se ale nenech odradit.

Další odpovědi
kapka

No, musím s Hanulkou souhlasit. Koupila jsem loni na Vánoce několik kvetoucích čajů ze zvědavosti. Ale taky jsem dospěla k názoru, že je to jen takový nehezký chuchvalec v té vodě. A chuťově nic moc. Za cenu jednoho bych měla krabičku chutného normálního čaje…

Tíšek99

Nej jsou podle mě ten druhý, čtvrtý a šestý. ☺☺☺☺☺☺☺

Brookerka

Další levné kvetoucí čaje, včetně velkého množství informací najdete na http://www.doplnky-a-dekorace.4fan.cz/9-kvetouci-caje

Zdroj: www.doplnky-a-dekorace.4fan.cz/9-kvetouci-caje

Václavka

Já osobně nakupuju jen málo kdy kvetoucí čaje ale většinou mají výbornou chut. Asi záleží kde nakupujete čaje. Ja nakupuju většinou u naši místní firmy sice nemají moc velky výběr ale de poznat že ty čaje jsou opravdu čerstvé. jinak odkaz http://www.chvil­kanacaj.cz