JohankaDl

Jaký kufr na služební cesty?

Dostala jsem novou práci, budu lítat na pětidenní služby a hledám ideální kufr.

Nejlepší odpověď
badisko

Bohove to musis vedet ty co budes potrebovat …:D Ja kdyz letim na par dni do CR …tak mi staci prirucni zavazadlo …co potrebuju to si koupim na miste nebudo sebou vsechno tahat ..:D
Ikdyz u tebe to bude trochu slozitejsi jsi zena …
Doplňuji:
PS; gratuluji k novemu …zamestnani …

Další odpovědi
LubosHa

Moje žena lítá s tímto (obdobně jako vy) http://www.ve­turo.cz/march-new-carat-65cm-na-4-koleckach-silver-brushed/d-71936/ a je maximálně spokojená. Mně by třeba stačil asi i palubní kufr, ale to jsme my nenároční chlapi :D