MarkettB

Jaký kuchyňský sekáček doporučíte?

Ahoj, jaký máte kuchyňský sekáček, prosím? Jaký byste poradili?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlepší jsou staré, poctivé, těžké s dřevěnou ručkou. Když ho pěkně nabrousíš usekneš všechno. Bez problémů sekám i silné kosti.

Další odpovědi
annas

Jaký či který sekáček máte na mysli? Záleží také na cenové relaci.

Elektrický sekáček? Ruční sekáček?

Nebo kovový sekáček s paličkou i bez paličky na maso, sekáček na led, na bylinky atd.

Na maso mám celý nerezový a starý kovový s dřevěnou rukojetí.
Jinak elektrický robot se sekáčkem zn. Ronic.
--

V diskuzi reagujete, že máte zájem o elektrický. Každý má jiné zkušenosti.

Já jsem s tím svým spokojená, i když už se vyrábí jiné.

Vkládám odkaz na sekáčky, můžete si pročíst a vybrat i podle cenové relace a vybavení.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=elekltric­k%C3%BD+sek%C3%A1%C4%8De­k&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

dubraro

Těžký, ocelový, jako mají řezníci. Nemusí být z nerezu, při pravidelném používání je ocel chráněna tukem z masa.

Emefej

Mám starý, hodně težký. Je na něm vyraženo „Taube und Sohn, Pirna 1909“. Přetne úplně všechno.

Lamalam

Mám starý a těžký s dřevěnou střenkou. Přesekne skoro všechno.

Klaproth

Mám velký těžký, po prababičce. Prabděpodobně jde o kovářskou práci.

Broukk

Mám kuchyňský sekáček Orava SE-301, stál jen něco kolem 6ti stovek ;)

MarkettB

Nejlépe elektrický, prosím :D
Díky všem za doporučení. Ten od značky Orava vypadá dobře. Ted se na něj dívám.

Broukk

jj podívej se, je to tento : http://www.allik­.cz/vytvorte-si-vlastni-domaci-nutellu/
Nevím teda jestli se ještě prodává, ale podívej se na eshop Orava.

MarkettB

Ano děkuji, už jsem se dívala, asi ho koupím :) Tak děkuji moc za doporučení.

Broukk

Tak jsem ráda, že jsem mohla poradit, určitě s ním budeš spokojená. Pa a měj se hezky.

MarkettB

Snad ano, mám ho objednaný už. Tak snad bude dobrej. Děkuji ještě jednou a měj se taky moc hezky.