zjentek

Jaký/který zubní kartáček doporučíte, když se zuby nemám problém, jen prostě chci superkartáček?

To Found: A mechanický? Preferuji mechanický..

Nejlepší odpověď
anonym

https://www.e­uronics.cz/zub­ni-kartacek-oral-b-genius-9000-rose-gold-bily-zlaty-brapro9000gol­d/p447444/

Další odpovědi
Malvína

Nač superkartáček, když zuby jsou v pořádku? Z frajeřinky? 🙂 Nevím, zda používám „superkartáčky“, ale mými nejoblíbenějšími jsou buď od Sensodyne nebo Curaprox. Vyhovují mi měkké (u Sensodyne ultraměkké) štětiny. Já se zuby problémy také nemám, takže nic extra nepotřebuji, neboť by mi to bylo k prdu 🙂

dubraro

Curaprox.

nyjono

Mezi klasikou najsou extra rozdíly. Nekupuji je v běžném obchodě a reklamu dělat nechci a nemohu 🙂
Každému vyhovuje jiný. Můžeš zkusit Siwak

da ny

Tyto jsou bezva:
https://www.le­karna.cz/cura­prox-single-sensitive-9mm-zubni-kartacek/
http://www.cu­raproxprofi.cz/
Má oblíbená, léta používaná značka zde byla zmíněna.
Hlavně, aby byl kartáček měkký, pravidelně měněný a šikoivná ruka, správné pohyby :D
Člověk si snadno může nevhodným kartáčkem a čištěním, zničit gingivu a způsobit defekty na krčcích zubů..

zjentek

Malvíno ne, není to z frajeřinki ;), otázka byla spíše o prevenci. Používám Curaprox od doby, co existuje. Nejspíše proto jsou zuby ok. Chtěl jsem si zde ověřit, zda někdo nepoužívá „něco lepšího“, co mně na trhu „utíká“ ;)

nyjono

Zeptej se na Curaprox svého zubaře.
Je hodně jemný a měkký a vhodnÿ pro ty, co si zuby čistí déle než obykle doporučované 2 minuty. 97% čechů spěchà a trvá jim to kratší dobu. Proto Curaprox moc nedoporučují.

anonym

Stačí ti na zuby? Má i blútůůt :D

anonym

Stačí ti na zuby? Má i blútůůt :D

zjentek

Dík, ale proč mně to říkáš 2×? ;)

anonym

Mě to vobčas pošle hned dvakrát najednou. Asi záminka na nahlášení za spam.