Rokio

Jaký/který je váš oblíbený žijící český vědec?

Který vědec, který je občanem České republiky a žije, je váš oblíbený a nejvíce podle vás toho pro naši zemi udělal?

Nejlepší odpověď
Kepler

Prof. Ing. Jiří Drahoš, DrSc. Narodil se na Těšínsku jako já, dělal stejnou školu jako já, má stejné názory jako já a je skoro stejně chytrý jako já. Ať žije prezident Drahoš!!

Další odpovědi
Petula00

Vsadil jsem se kdo odpoví a vyhrál jsem.Jinak říkám Drahoše do koše.Panu prezidentovi Zemanovi ,Prof. Ing.DrSc může tak akorát otvírat dveře.Pro mě jsou např neurochirurg Plk prof MUDr Vladimír Beneš, DrSc a jeho bratr s otcem kapacity které toho udělali daleko více než Drahoš.