Hufnágl

Jaký/který/čí nálev nebo lák máte nejradši?!

Admin byl jiného názoru než ohlašovatel „závadných“ a vrátil můj příspěvek na stránky… a protože přibylo mnoho nových, tak je má otázka stále aktuální.

Odpovědi
paul1

z sladkokyselých okurek

Kepler

nemám rád/ráda nic z toho

Překyseluje to žaludek. Jediný lák, který respektuju je ten, do kterého se naloží maso před uzením. Ovšem ho nepiju.

Rokio

z sladkokyselých okurek

Tento lák mi šmakuje, ale moc často ho nepiji, protože je to nezdravé.

elkon

z sladkokyselých okurek

Kdyby to bylo nezdravé, tak se do něj nebudou okurky nakládat. Pouze je nutné konzumovat s mírou, protože je tam dost octa.

MichaelOffic

nemám rád/ráda nic z toho

Další bezpředmětná otázka pro body…

Vinpe

nemám rád/ráda nic z toho

Hufnágl

Kerpler
Ty, tady známý alkáč nic z toho?

Kepler

Připadám ti jako známý alkáč? Neříkám, že jsem abstinent, ale na rozdíl od ostatních alkáčů se ke své mírné náklonnosti k alkoholu přiznávám. 80% alkoholiků chlastá tajně.

Hufnágl

Tak to se omlouvám. Z tvých několika příspěvků jsem usuzoval, že máš v oblibě šnaps. Nic ve zlém.