Jaký koupit USB modem

potřebuji koupit usb modem na občasné připojení na internet ve svém notebooku a občas i v zahraničí (po evropě). Po dlouhém váhání (ceny za připojení atd..) jsem se rozhodl pro připojení od vodafonu. Jen nevím jaký modem koupit – jaký je vnich rozdíl. Chci ho koupit někde na netu (aukro apod..) protože samotný operátor ho má dražší. Ale jaký je rozdíl mtřeba mezi:
USB Modem K 3765 od Vodafone
nebo
Vodafone USB modem – Mobile Connect flash K3520
nebo
USB modem Vodafone HUAWEI-K2540
nebo jaký by jste mi doporučily.

Nejlepší odpověď
sdesigner

Neviem aky je medzi nima rozdiel ale ja verim znacke Huawei…v kazdom pripade mnoho mobilnych telefonov funguje ako modem a ak chces len obcasne pripojenie a staci ti maximalne 7,2 mbit za sekundu mozes pouzit mobil pokial mas nejaky lepsi typ.

Další odpovědi
terry

Také mám Huawei.