terkel

Jaký koupit skateboard

Zdravím,
chci koupit komplet skateboard pro přítele. Je mu 23 let a váhově do 65kg, výska 173cm .. je prý duležité to vědět kvuli velikosti. Jenže jsem neznalec a chci vybrat dobrý skate, jelikož na tom hodně umí, rád jezdí a dělá triky. Prodejcum až tak moc nevěřím nebo se spis bojím že mi jen neco nacpou aby to prodali. Poradí někdo zkušeny? Jakou velikost, značku a jestli se vejdu do 2.000,– ? Díky za odpovědi :)

Odpovědi
Mozeq

Záleží spíše na člověku, který na skejtu jezdí, musí si ho vybrat nejlépe sám. Pokud ho chceš překvapit di na to chytře, zajdi s nim někam kde je prodávají, nebo se na netu koukejte na skejty a při té příležitosti se ho zeptej… jaký by sis vybral ty, který by se ti líbil kdyby sis mohl vybrat 🙂 je tam dost věcí co rozhoduje při koupi… kde jezdí, jakým stylem atd…