irislava1

Jaký koupit skate pro dceru?

Chci se zeptat jaký mám koupit skateboard (komplet) pro dceru. Měří 124cm, váží 23kg, věk 10let.
Já mám zkušenosti s plastovým a plastovými kolečky (před 25lety):-), takže vím, že tudy cesta nevede.
Nevím, jestli vybrat mini cruiser nebo raději klasický skateboard.
Pro druhou dceru máme Longboard Pintail, ale ten je pro tu menší moc velký a těžký.
Díky moc za rady.

Odpovědi
anonym

Nejsou prodavači vyškoleni tak, aby vysvětlili, který by byl „skate“ vhodný pro uživatele?
Jsou matky, které nemají pro dítě na školní oběd a ty se ptáš na skate.