hanjimka

Jaký koupit set top box na 2 TV ?

Máme kabelovku,ale prý od září nám nepojede Nova a Prima. Novou Tv si kupovat nebudu a tak potřebuju poradit se set top boxem. Máme 2 TV asi 10 let staré. Jdou na všech TV nebo na co bych se měla zaměřit? Díky

Odpovědi
mosoj

Ke kždému TV jeden settopbox. Ne že by nešly použít rozbočovače ale Programy se pak ovládají settopboxem a ten je jenom jeden. Takže ovládat se dá jenom tam kde je settopbox. Navíc by oba přijimače jely vždy na stejný program. Nebyla by zde volba programu pro každou TV zvlášť.

Takže řešení : kabelovka – rozbočovač na dva vývody a na každý vývod 1 settopbox – TV – TV