nadin

Jaký koupit reproduktory na poslech hudby k pc do 2000kč a kde?

Odpovědi
Michal Kole

Na nějakém známém e-shopu např CZC, alza, minoret, T.S. Bohemia, nebo v Mall, KASA, Cybex, Datart, Elektroworld

Chceš 5.1 nebo ti stačí 2.1 ?

lepší zvuk mají pokud jsou reproduktory z masivního dřeva než plastové, ale i se do 2 tisíc už hůře shání.

Důvěřuj značkám jako Genius, Logitech, Creative i když se taky stane, že se nějaký výrobek nepovede.

Když se ti nějaký repro zalíbí najdi si o něm uživatelskou recenzi na wwww.heureka.cz

tuCZek

Doporučuji z vlastní zkušenosti:
http://www.zbo­zi.cz/vyrobek/phi­lips-spa5300-10-reproduktory-cerne-2-1-system-2x10w-subwoofer-30w-180-20-000hz/

Nedoporučuji z vlastní zkušenosti Genius-jakýkoliv. Měl jsem od nich 3× a vždy na …