Voldemord

Jaký koupit mikrofon ?

Dobrý den,poradil by mi někdo klopový mikrofon,který by měl alespoň 1,5 m a mohl bych s ním natáčet v přírodě,s tím že zvuk by se zaznamenával do ňáké krabičky s pamětí ?

Odpovědi
Lamalam

Klopový mikrofon, který by měl alespoň 1,5m? Tomu nějak nerozumím.

gecco

Voldemorde – pokud jsem si schopen uvědomit, ptáš se vždycky na nějakou wolowinu, na kterou nelze rozumně odpovědět…
Zejména – „do ňáké krabičky“ – je signifikantní…
___
Pokud tě něco zajímá, uč se, studuj daný obor – protože bez toho budeš vědět hov… – houbeles – a furt budeš ´za blbca´…
___
Na tuto tvou otázku nelze odpovědět – vůbec nevíme, na co se ptáš (bohužel – ani ty to nevíš…).