aďa66

Jaký kostýn na Halloween???? (originální, klidně i vaše výmisly) ;)

PROSÍM o halloweenský kostýn nějaký který asi nikdo mít nebude! ;))))))

Nejlepší odpověď
venkovan

Nejdřív si zkus opravit jedno slovíčko v otázce – docela ta hrubka tluče do očí. Nicméně – občas se zadaří.
Za další tento irsko/americký svátek mne moc nebere – na strašení mi stačí finanční úřad.
Potom – není lepší si svůj kostým vymyslet sama než používat rady druhých?
A když už – podívej se po českých a středoevropských strašidlech. V naší společnosti na naše strašidla už zapomínáme – opět kopírujeme co foukne z některé světové strany (jednou z východu, podruhé ze západu apod.).

Další odpovědi
anonym

Inspiruj se masopustními kostýmy…