Jaký kočárek doporučujete dětem od tří let? A do jakého věku děti vozit?

Golfové hole jsou prý nevhodné pro lesní terény. Mají malá a úzká kolečka.

Nejlepší odpověď
marci1

Myslím si, že dítě od tří let by už kočárek nemělo potřebovat. Ony děti, když začínají chodit, tak nechtějí do kočárku ani za nic a když mají 2–3 roky, tak by zase strašně chtěly do kočárku. Zkuste, aby dítě více chodilo a pokud říká, že ho bolí nohy, tak to zkusit „nějak zamluvit“. Pokud by jste ušli delší trasu, tak ho zkuste třeba vzít na chvíli na ramena.

Další odpovědi
zzzzz

Ve třech letech kočárek??? Vždyť to je věk, kdy jde dítě do školky, tam ho v kočárku vozit nebudou. Pokud není dítě nijak postižené, tak už bych o kočárku ani neuvažovala. Můj bratr vylezl ve třech letech na Sněžku, je pravda, že mamka je vášnivá turistka a od mala nás k tomu také vedla.

zmimi

??? Tříleté dítě je schopné chůze. Já děti vozila do 2 let ani ne.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Děkuji, zzzzz a Marci1, to jsem potřeboval vědět. Kočárek je nápad jejich maminky. Děti chodí, plánuje se nějaká trasa sportovního odvětví s nějakým orientačním během či procházkou. Zkusím vás poslechnout. 🙂