pucipuci

Jaký klakson do Astry?

Opel Astra G. 2000 Dcera koupila auto,kde chybí.Prosím jaký tam máte? Diskový nebo šnekový a nízký ton nebo nízký. Díky za rady.

Odpovědi
Kepler

Výběr je široký, záleží jen na vkusu a přiměřenosti k autu. Nedával bych luxusní vícehlasý tón na malá auta. Taky jsem slyšel jednoho trabantistu – recesistu, který zvonil jako tramvaj T 3. Obecně vyšší tón je pronikavější.

anonym

nemám Astru, ale je to úplně jedno jaký tam je. klidně vzduchový. hlavně musí fungovat na STK.