Natalka2010

Jaký keyboard pro začátečníka ???

Chtěla bych začít hrát na keyboard… na internetu jsem koukala na různé keyboardy ale nemužu si vybrat. Jaký keyboard jste měli vy když jste byli začátečníky ??? asi tak do 6000 ??? S jakým jste spokojeni ?
Pokud by bylo možno přidat odkaz na web ??

Děkuju moc za vaše odpovědi :)

Odpovědi
xxx3

asi tak, 6000 je pro začátečníka tak akorát. Koupil bych nějakou Yamahu, neb mají solidní zvuky. Třeba tohle bude dostačující:
http://www.music-city.cz/yamaha-psr-e353-57085.html
hlavně to musí mít dynamiku úhozu.
Trošku levnější alternativou může být nějaké Casio, ale v minulosti měli u Casia ne tak dobré zvuky (vnímám to hlavně u klavíru) jako u Yamahy. Když jsem nedávno vybíral opět klávesy, tak tento rozdíl zůstal zachován. Rozhodně bych se vyhnul značce Fox – to jsou opravdu šmejdy s mizerným zvukem i zpracováním.