leporela22

jaký kartáček je nejlepší na citlivé zuby?

Dobrý den mám citlivé zuby na sladké na studené a když sním třeba teplou polífku a potom zapiju něčim studeným nebo vlažným tak taky koupil jsem si colgate pastu specialně na citlivé zuby ale nic 2 týdny si je čistím chce to jinou pastu , lepší kartáček ?

Nejlepší odpověď
sallomena

Tady koukněte kdyžtak, také mají kartáčky pro citlivé zuby a hodně druhů http://www.sen­sodyne.cz/zub­ni-kartacky.aspx

Další odpovědi
marci1

Mohu z vlastní zkušenosti doporučit švýcarský zubní kartáček Curaprox 1560 ultra soft ( velmi měkký ). Lze zakoupit v lékárně a vyplatí se koupit balení á 3 ks. 🙂

Zdroj: http://www.ak­cniceny.cz/test-dnes/zubni-kartacky/

rozcuch

Dobry den taky mohu poradit mela jsem stejny problem staci vymenit kartacek a nejlepsi bude elektricky ja osobne pouzivam OralB pro citlive zuby a pastu Elmex v cervene tube pro citlive zuby a to zlepseni jsem pocitpovala jiz po 3 dnech pouzivani.Opravdu bych ho doporucovala vsem kdo ma tyta problemy fakt je skvelej

Pepa25

Prostě měkký kartáček … na reklamy a značky moc nedám …