Nikkol

Jaký jste udělali v poslední době dobrý skutek?

Nejlepší odpověď
Drap

Co to vlastně je dobrý skutek ? To že někomu pomůžu a tak, nepovažuji za dobrý skutek, ale za slušnost a způsob, jak by se lidé k sobě měli chovat automaticky. Takové věci se snažím a dělám téměř každý den.

Další odpovědi
hanny 2

Zrovna dneska jsem nasypala ptáčkům na balkón nějaké dobroty koupené ve zverimexu.

briketka10

půjčila jsem kamarádce foukací topeníčko, aby si mohla rozmrazit motor u auta..

anonym

Odpověděl na otázku,která byla označena jako užitečná,ale jinak dělám dobré skutky nonstop.Ale někdy taky dovedu.....

Damiana

Já od tom takhle neuvažuji. Prostě se snažím chovat tak, abych pomohla, když je to v mých silách. Myslím, že to, co normální člověk považuje za svou povinnost a slušnost a dělá to sám od sebe a rád, od něho bere ten, který měl v životě smůlu nebo hodně špatnou zkušenost jako něco navíc.
Kromě zvířátek – i kdybych se přetrhla a naučila se třeba štěkat, můj pes to bude považovat pouze za nutné doplnění vzdělání a mou povinnost.
🙂