Kepler

1) Konečně klid, čas na koníčky, konečně si odpočinu - nemůžu se dočkat!

Jsem důchodce, který do té vznešené kategorie odešel dokonce o rok dřív. Ono mi to ani jinak zdravotní stav nedovoloval. Tak, teď si konečně bahním…:-))

Další odpovědi
marci1

1) Konečně klid, čas na koníčky, konečně si odpočinu - nemůžu se dočkat!

Možná budu studovat Univerzitu třetího věku, ale ještě nejsem rozhodnuta. Asi si to budu chtít užít s vnuky/vnučkami. 🙂

mosoj

3) Něco jiného - co?

Tak málo času jsem nikdy neměl!! Údržba domku, zahrady, auta, lékaři, podnikání, koníčky. Výkonnost mizerná. Jen si to přiznejte. Co jsem dříve dělal půl dne, dělám dnes 2 dny. Neberte to jako stížnost. Pouze konstatuji.

Kajoch

1) Konečně klid, čas na koníčky, konečně si odpočinu - nemůžu se dočkat!

Už aby to bylo:)

hapiky

3) Něco jiného - co?

Důchod je (ne pro všechny) velké štěstí, které potkává lidi bohužel až ve vysokém věku. Někteří tedy bohužel se samou radostí z něj neustále opíjí, proto nevyvijí žádnou činnost. Nejlépe jsou na tom ti, kteří si dokáží k důchodu ještě něco „přiškrábnout“ a zbude jim ještě čas na pivko a koníčky. Mám tu čest býti v tomhle klubu.

zjentek

3) Něco jiného - co?

Každýmu podle zásluh!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Ale aby si někdo nevyložil zle slovo zásluha)

Kryšpín

2) Důchod je pro sraby, od lopaty/volantu/klávesnice etc. mě odlepí až havrani!

Za 40–50 let to zde již bude kvalitní čistokrevný kapitalismus, vše bude fungovat možná lépe než v Americe, ale přesto budu budovat, neb kandidovat.