Avatar uživatele
paul1

Jaký jste měli zábavný zážitek při setkání s umělou inteligencí?

Před časem jsem chtěl zrušit pevnou linku, protože jsme ji moc nevyužívali a kromě ní máme ještě 3 mobily. Končila nám tehdy lhůta u smlouvy, tak to bylo možné bez pokuty.
Pro jistotu jsem ještě zavolal do sídla firmy, aby jsem tam nejezdil zbytečně. Po vytočení čísla se ozval hlas: „Dobrý den, tady je Olívie, vidím, že Vám končí smlouva, chcete si ji prodloužit?“ a dodala ještě něco, co jsem nepochopil. Potom bylo ticho a zhasnul displej na mobilu. Já jsem nevěda, že je tam odposlech: „No co je to do pr… za bordel, oni mne vypli“. Za moment se ozvalo: „Neporozuměla jsem Vaší otázce, odpovězte prosím ano, nebo ne“. Tak jsem řekl: „Nevím, chceme pevnou linku zrušit“. No Olivie mne i tak spojila s operátorkou, s tou se dalo normálně komunikovat , tak jme se dohodli, že mám k nim přijet.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 373 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

v českém velkoměstě jsem před lety s rodinou navštívil robotí veletrh. Musím napsat, že jsem očekával více. Na moc frází ten robot nereagoval a ty reakce byly jednoduché.

Na jednom dětském webu je ale několik chatbotů a musím je pochválit. Když jim něco napíšu, tak odpovídají srozumitelně, spisovně a k věci. Nepíšou nesmysly.

Podle mě ten pokrok jde hrozně dopředu a je to jedině dobře. V minulosti byla komunikace s PC za trest, ale teď je to o poznání lepší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

To není umělá inteligence, ale normálně natočené fráze, které řídí počítač.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Je to bída draku, protože pro samý boj (vlastně nepřetržitý a smutný) s lidskou PŘIROZENOU NEINTELIGENCÍ jsem se ještě k těm veselým historkám s umělou inteligencí nedostal. 😐

Jsem ale MEGAoptimista a doufám, že v příštím fiskálním roce se na ně dostane. Tedy nejenže veselé historky budou, ale že i bude něco jako fiskální rok (ve vlastním slova smyslu, aby to stálo za řeč), což při současné situaci a trendech mnozí za optimismus (byť i extrémně přehnaný) nepovažují. A rovnou to nazvou čirým bláznovstvím. 😉 😁 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Jako děcka jsme si dělali legraci z umělého vlka v Arabele. Ale osobně asi moc legrace ne. Snad jen např. překvapení při prvním setkání s robotickým udržovačem trávníků. Vůbec jsem nechápal, co je to za neřáda. Nebo něco podobného jako ty s telefonem: Když jsem byl u rakouského telekomu A1 a potřeboval něco vyřídit, tak oni tam neměli naše typické: chcete-li to a to, zmáčkněte to a to číslo, ale člověk byl vyzván, aby řekl svůj požadavek. Nebyl jsem na to připraven a honem dát v němčině nejvýstižnější formulaci…, ale mašinka to zpracovala. dobře to dopadlo.

Upravil/a: EKSOT123

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petrph

No jo, mám už jednu klasickou otázku kterou si overuji, že celá AI je pořád hloupá jako poleno. A ta otázka zní, kdy mi jede bus do Prahy.
A AI mi pořád odpovida strašnou okecávačkou že do Prahy se jezdí z mnoha měst a směrů a ať si to sám najdu v idosu.
No až bude tak chytrá aby se mne napřed zeptala kde bydlim, nebo si to dokonce zjistila sama a pak mi rovnou řekla čas odjezdu toho budu, tak až potom uznam že ji to aspoň trochu mysli..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek