Jaký jste měli v noci sen?

Otázka pro ty,kterým se zdá, že zeptat se jednou nestačí?!
Doplňuji:
Milá Věrko,budu se ptát tak dlouho,dokud se nepřestanou lidé ptát na to samé (je to v kodexu),dopo­ručila bych všem,aby si osvěžili paměť,prosím administrátory ať už konečně něco neudělají a odpovědi nějakým způsobem nerozdělí,,,,,,toh­le je fakt síla........

Nejlepší odpověď
annas

Zdálo se mně o Odpovědích.

Další odpovědi
verka

Něco zmatečného se mi zdálo,spousta lidí, místností, ale během dne jsem to zapomněla. Zítra si to zapíšu, hned jak se probudím, protože ty se zeptáš zas, viď?:D

Miroslavst

Abych splnil přání sdělit co se mi zdálo odpovím. Odpovím však tak, aby nikdo nepoznal vo co go :D
Byl jsem někde, už nevím kde. Byl tam stůl na něm počítač a plno kabelů. Místo zdířky na mikrofon tam byla díra. Pak se tam objevil nějaký pán a koukal co pod tím stolem dělám. Jeho manželka ho poslala (asi každý ví kam). Já se mu představuji a on mě a hrozně se smějeme.
Víc nevím.

Bééruška

Kropila prádlo.