independent

Jaký jste měli před rokem 1989, názor na vývoj událostí po roce 1968?

…a máte pořád stejný?

Nejlepší odpověď
led

Pán vyšetrovateľ, akoby som sa vrátila do čias inkvizície. Priznaj sa, aj keď nemáš vinu a všetko, čo priznáš, použijeme proti tebe. Ale nebojte sa, pán vyšetrovateľ, neotáčam sa podľa vetra, ako vták burlivák si držím svoj let.

Další odpovědi
Kepler

Můj názor zůstal stejný, stejně jako fakta se taky nezměnila. Zažil jsem obojí a dítě jsem už nebyl.

Kajoch

Vzhledem k tomu,že jsem oboje události zažil,tak odpovídám nc…

aliendrone

  1. extrémě negativní, asi jako 90% lidí tehdy
  2. nemám, názor jsem poupravoval s průběhem času a novými poznatky

Gestas

Vzhledem k tomu, že jsem se narodil až po revoluci, jsem na to před rokem 1989 neměl žádný názor.

ivzez

Ano.

Kryšpín

Běhal jsem po houbách

dubraro

Můj názor je dán tím, že jsem byl dítě normalizací postiženého otce. Nezměnil se. Následky nesu dodnes.

aliendrone

Já nějak nechápu jak je možné, že nikdo nezměnil názor od té doby. Tenkrát – to bylo jasné. Šlo o jasnou agresi a to není v pořádku, nedá se nijak okecat. Na širší politický pohled tenkrát nebylo místo a ostatně pro většinu ani možnost si jiný názor udělat. (jak asi také, že?) Dnes ale přeci MUSÍTE vědět, jak to chodí.

Keplera chápu, tam je to jasné – kdyby Putin řekl, že ČR bude mít celý rok zdarma ropu, tak by pindal, že je v té ruské ropě stejně moc síry, kolik nás stojí provoz ropovodu a že se tím podkopává hospodářská pozice západních společností obchodujících s ropu (nekalou konkurencí) atd. ;) :D

Opravdu jste všichni tak „zkeplerizovaní“, že nevidíte, že jde o běžné chování jakékoliv mocnosti vůči svým poskokům? Tak to mám pro vás novinku – Rusové nám neudělali nic, co by se vymykalo běžným standardům – a dokonce bych si dovolil tvrdit, že to udělali celkem jemnocitně (s ohledem na to, jak se obvykle tyto akce provádí).

Hele, já chápu nechuť vůči komunistickým prasatům, sám bych mohl dávat hodiny o tom, co to bylo za svině. Nicméně – jedna věc je OSOBNÍ přístup a úplně jinak vypadá snaha o OBJEKTIVNÍ přístup.

NENÍ prostě možné, abyste měli pořád stejný názor jako tehdy, alespoň si to myslím. ;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D